Tréninky 2023/2024 od 3. 9. 2023
Pondělí 15:00 - 16:30 Sportovní hala
Středa 16:30 - 18:00 Tělocvična ZŠ Na Výsluní
Pátek 15:00 - 16:30 Sportovní hala
Místo: Sportovní hala
Trenér: Ing. Markéta Dorazilová
Asistent: Mgr. Petra Balijová
Asistent: Dušan Balija
P | Družstvo | U | V | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spartak Uherský Brod | 18 | 8 | 10 | 836:811 | 26 |
2. | Tygři Brno | 16 | 8 | 8 | 851:771 | 24 |
3. | BK Blansko | 12 | 11 | 1 | 857:341 | 23 |
4. | Vlčata Žďár | 12 | 10 | 2 | 738:423 | 22 |
5. | SK K2 Prostějov | 16 | 5 | 11 | 565:871 | 21 |
6. | KP Brno | 12 | 8 | 4 | 702:471 | 20 |
7. | Žabiny Brno | 12 | 6 | 6 | 533:592 | 18 |
8. | Sokol Babice Kohouti | 16 | 1 | 15 | 377:1179 | 17 |
1. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
9. kolo
11. kolo
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 09. 2023 08:00 | SH Rosnička Brno | Brno | Žabiny Brno | Tygři Brno | 59:22 |
16. 09. 2023 09:30 | SH Rosnička Brno | Brno | Tygři Brno | Vlčata Žďár | 22:55 |
16. 09. 2023 11:00 | SH Rosnička Brno | Brno | Žabiny Brno | Vlčata Žďár | 44:60 |
16. 09. 2023 09:00 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | KP Brno | BK Blansko | 25:72 |
16. 09. 2023 10:45 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | BK Blansko | SK K2 Prostějov | 91:9 |
16. 09. 2023 12:30 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | KP Brno | SK K2 Prostějov | 73:18 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 09. 2023 09:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | TJ Spartak Uherský Brod | 30:60 |
16. 09. 2023 11:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | TJ Spartak Uherský Brod | Sokol Babice Kohouti | 75:26 |
15. 10. 2023 09:00 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | KP Brno | Žabiny Brno | 85:35 |
15. 10. 2023 10:45 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | Žabiny Brno | KP Brno | 39:47 |
14. 10. 2023 10:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | BK Blansko | 19:65 |
14. 10. 2023 11:30 | SH Morenda | Brno | BK Blansko | Sokol Babice Kohouti | 98:6 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
14. 10. 2023 13:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | Sokol Babice Kohouti | 89:8 |
14. 10. 2023 09:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | TJ Spartak Uherský Brod | 23:22 |
14. 10. 2023 11:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | TJ Spartak Uherský Brod | Vlčata Žďár | 20:57 |
14. 10. 2023 13:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | Vlčata Žďár | 37:71 |
04. 11. 2023 09:00 | Sportovní hala Údolní | Blansko | BK Blansko | Vlčata Žďár | 51:48 |
04. 11. 2023 11:00 | Sportovní hala Údolní | Blansko | Vlčata Žďár | BK Blansko | 48:44 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
04. 11. 2023 09:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | Žabiny Brno | 28:50 |
04. 11. 2023 11:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | Žabiny Brno | SK K2 Prostějov | 29:25 |
30. 11. -0001 00:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | Sokol Babice Kohouti | 0:0 |
04. 11. 2023 10:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Tygři Brno | 61:34 |
04. 11. 2023 11:45 | Sportovní hala | Uherský Brod | Tygři Brno | KP Brno | 29:87 |
04. 11. 2023 13:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | KP Brno | 37:53 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
09. 12. 2023 09:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | Žabiny Brno | BK Blansko | 31:76 |
09. 12. 2023 11:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BK Blansko | TJ Spartak Uherský Brod | 74:40 |
09. 12. 2023 13:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | Žabiny Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 43:37 |
30. 11. -0001 00:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | Tygři Brno | SK K2 Prostějov | 0:0 |
30. 11. -0001 00:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | Tygři Brno | 0:0 |
09. 12. 2023 09:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | KP Brno | 11:91 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
09. 12. 2023 10:30 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | KP Brno | Vlčata Žďár | 47:34 |
09. 12. 2023 12:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | Vlčata Žďár | 16:77 |
06. 01. 2024 13:00 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | Tygři Brno | 70:52 |
06. 01. 2024 11:15 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Tygři Brno | Žabiny Brno | 56:50 |
06. 01. 2024 09:30 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | Žabiny Brno | 68:35 |
06. 01. 2024 09:00 | Sportovní hala Údolní | Blansko | BK Blansko | KP Brno | 48:30 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
06. 01. 2024 11:00 | Sportovní hala Údolní | Blansko | KP Brno | SK K2 Prostějov | 76:30 |
06. 01. 2024 13:00 | Sportovní hala Údolní | Blansko | BK Blansko | SK K2 Prostějov | 98:21 |
06. 01. 2024 13:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Sokol Babice Kohouti | 61:27 |
06. 01. 2024 14:45 | Sportovní hala | Uherský Brod | Sokol Babice Kohouti | TJ Spartak Uherský Brod | 62:21 |
20. 01. 2024 09:00 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | KP Brno | Žabiny Brno | 42:50 |
20. 01. 2024 10:45 | Tělocvična Purkyňova 2 | Brno | Žabiny Brno | KP Brno | 68:46 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
21. 01. 2024 09:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | BK Blansko | 19:94 |
21. 01. 2024 10:30 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | BK Blansko | Tygři Brno | 46:45 |
21. 01. 2024 12:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | Tygři Brno | 29:96 |
20. 01. 2024 13:00 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | SK K2 Prostějov | 80:22 |
20. 01. 2024 11:30 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | SK K2 Prostějov | TJ Spartak Uherský Brod | 31:46 |
20. 01. 2024 10:00 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | TJ Spartak Uherský Brod | 70:33 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
10. 02. 2024 09:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | SK K2 Prostějov | 60:34 |
10. 02. 2024 11:15 | Sportovní hala | Uherský Brod | SK K2 Prostějov | TJ Spartak Uherský Brod | 62:41 |
24. 02. 2024 09:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | SK K2 Prostějov | 57:41 |
24. 02. 2024 10:30 | SH Morenda | Brno | SK K2 Prostějov | Sokol Babice Kohouti | 73:26 |
24. 02. 2024 12:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | Sokol Babice Kohouti | 71:23 |
16. 03. 2024 13:30 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | Tygři Brno | 17:100 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 03. 2024 15:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Tygři Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 47:44 |
16. 03. 2024 16:30 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | TJ Spartak Uherský Brod | 26:62 |
06. 04. 2024 10:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Tygři Brno | 58:63 |
06. 04. 2024 11:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | Tygři Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 49:58 |
06. 04. 2024 09:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | SK K2 Prostějov | Sokol Babice Kohouti | 59:23 |
06. 04. 2024 11:00 | ZŠ Palackého | Prostějov | Sokol Babice Kohouti | SK K2 Prostějov | 28:52 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
21. 04. 2024 09:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | SK K2 Prostějov | 0:0 |
21. 04. 2024 10:30 | SH Morenda | Brno | SK K2 Prostějov | Tygři Brno | 0:0 |
20. 04. 2024 09:00 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | Sokol Babice Kohouti | TJ Spartak Uherský Brod | 0:0 |
20. 04. 2024 10:30 | Sokolovna Babice n.Svitavou | Babice nad Svitavou | TJ Spartak Uherský Brod | Sokol Babice Kohouti | 0:0 |